lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

NASZE DZWONECZKI :)

17 maja 2019

Małe Dzwoneczki są już coraz bardziej samodzielne. Sporo już potrafimy i najlepiej uczymy się przez zabawę, taniec, śpiew ...

Gdy ktoś ma urodziny świętujemy, kiedy trzeba pracujemy: malujemy, wyklejamy by piękne prace powstawały. 
Chodzimy na spacery i okolicę poznajemy, bo choć mali jeszcze jesteśmy, to Polskę i swoją miejscowość znać i kochać chcemy. 

A nasza sala przybiera różne oblicza i tak ostatnio dużo było w niej różnych zwierząt, bo o wiejskim podwórku rozmawialiśmy.

/s. Bogumiła/

ZAPRASZAMY :)

W GRUPIE JEST JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC

 

GALERIA

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.