NASZE DZWONECZKI :)

17 maja 2019

Małe Dzwoneczki są już coraz bardziej samodzielne. Sporo już potrafimy i najlepiej uczymy się przez zabawę, taniec, śpiew ...

Gdy ktoś ma urodziny świętujemy, kiedy trzeba pracujemy: malujemy, wyklejamy by piękne prace powstawały.
Chodzimy na spacery i okolicę poznajemy, bo choć mali jeszcze jesteśmy, to Polskę i swoją miejscowość znać i kochać chcemy.

A nasza sala przybiera różne oblicza i tak ostatnio dużo było w niej różnych zwierząt, bo o wiejskim podwórku rozmawialiśmy.

/s. Bogumiła/

ZAPRASZAMY :)