Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

NA FARMIE ILUZJI

28 września 2019

26 września grupa Promyczków wraz z rodzicami spędziła dzień w Trojanowie, w ogromnym Parku Rozrywki zwanym "Farmą Iluzji". Z wiarą, mimo deszczu, wyruszyliśmy w ponad godzinną podróż. I było cudownie… Gdy dotarliśmy do celu, Pan Bóg "trzymał" nam chmury przez kilka godzin. Deszcz, który nas na początku wystraszył, przestał padać zaraz po naszym wejściu do Parku. Zrobiło się słonecznie i ciepło.
W ciągu kilku godzin atrakcji było co niemiara. Na zakończenie było kino - tylko dla dzieci. Rodzice mieli chwilę oddechu… Deszcz, który nagle wrócił "przypomniał" nam, że czas wracać do domu. Byliśmy pełni wrażeń i zachłyśnięci pobytem na świeżym powietrzu, nie dziwne więc, że w autokarze posnęły nie tylko dzieci, ale i niektórzy rodzice.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za odwagę. Mimo niesprzyjającej pogody nikt się nie wycofał z wycieczki. Wróciliśmy trochę zmęczeni, ale zadowoleni, bo było warto spędzić razem czas. Planujemy już następne atrakcje…

                                       /S. Marlena/