NA FARMIE ILUZJI

28 września 2019

26 września grupa Promyczków wraz z rodzicami spędziła dzień w Trojanowie, w ogromnym Parku Rozrywki zwanym "Farmą Iluzji". Z wiarą, mimo deszczu, wyruszyliśmy w ponad godzinną podróż. I było cudownie… Gdy dotarliśmy do celu, Pan Bóg "trzymał" nam chmury przez kilka godzin. Deszcz, który nas na początku wystraszył, przestał padać zaraz po naszym wejściu do Parku. Zrobiło się słonecznie i ciepło.
W ciągu kilku godzin atrakcji było co niemiara. Na zakończenie było kino - tylko dla dzieci. Rodzice mieli chwilę oddechu… Deszcz, który nagle wrócił "przypomniał" nam, że czas wracać do domu. Byliśmy pełni wrażeń i zachłyśnięci pobytem na świeżym powietrzu, nie dziwne więc, że w autokarze posnęły nie tylko dzieci, ale i niektórzy rodzice.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za odwagę. Mimo niesprzyjającej pogody nikt się nie wycofał z wycieczki. Wróciliśmy trochę zmęczeni, ale zadowoleni, bo było warto spędzić razem czas. Planujemy już następne atrakcje…

GALERIA                                         /S. Marlena/