MUZYCZNY LISTOPAD

29 listopada 2018

Mijający miesiąc obfitował w wydarzenia muzyczne. W przedszkolu spotkaliśmy się między innymi z Panią Muzyką i jej żołnierskimi gośćmi. Dzieci miały okazję utrwalić znane pieśni patriotyczne, zapoznać się z wyglądem mundurów wojskowych z różnych okresów historycznych oraz wysłuchać granych i śpiewanych utworów muzycznych.

Na spotkaniu z cyklu Kontrabas i Trąbka przedszkolaki poznały muzyczną przygodę słonia Helikonia. Było dużo radości i wspólnej zabawy przy muzyce.

W ostatnich dniach listopada dzieci odwiedziła Orkiestra Dni Naszych - z Wujkiem Jurkiem Ogórkiem i jego Przyjaciółmi. Muzykowanie naszych gości wprowadziło nas w oczekiwanie na zbliżające się wielkimi krokami przedszkolne MIKOŁAJKI.