lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

MUZYCZNY LISTOPAD

29 listopada 2018

Mijający miesiąc obfitował w wydarzenia muzyczne. W przedszkolu spotkaliśmy się między innymi z Panią Muzyką i jej żołnierskimi gośćmi. Dzieci miały okazję utrwalić znane pieśni patriotyczne, zapoznać się z wyglądem mundurów wojskowych z różnych okresów historycznych oraz wysłuchać granych i śpiewanych utworów muzycznych.

Na spotkaniu z cyklu Kontrabas i Trąbka przedszkolaki poznały muzyczną przygodę słonia Helikonia. Było dużo radości i wspólnej zabawy przy muzyce.

W ostatnich dniach listopada dzieci odwiedziła Orkiestra Dni Naszych - z Wujkiem Jurkiem Ogórkiem i jego Przyjaciółmi. Muzykowanie naszych gości wprowadziło nas w oczekiwanie na zbliżające się wielkimi krokami przedszkolne MIKOŁAJKI.

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.