MIKOŁAJ WŚRÓD NAS

Na pewno spotkanie ze św. Mikołajem to jeden z ulubionych dni w przedszkolnym kalendarzu. Najpierw rodzice z wychowawczyniami szykują dekoracje i niespodzianki. Atmosfera oczekiwania na gościa z samego nieba wyzwala u dzieci dużo emocji. Potem są dźwięki dzwonka, jest i Mikołaj, są i prezenty! Jak zawsze radości było wiele! Tylko Mikołaj niektórym przypominał znajome osoby, czy to zbieg okoliczności? Nie, w rolę Świętego wcielili się tatusiowie naszych przedszkolaków! Dziękujemy!!!

09 grudnia 2019