KWIETNIOWE RÓŻNOŚCI

27 kwietnia 2018

W ostatnim czasie działy się różne rzeczy:

• 10-go i 16-go kwietnia rodzice naszych przedszkolaków mieli okazje wziąć udział w wykładach  "O gotowości szkolnej dziecka" oraz "Miłość i wymagania w rozwoju małego dziecka". Oba wykłady były prowadzone przez panie na co dzień pracujące w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łukowie.

• 13-go kwietnia nasze maluszki z grupy DZWONECZKÓW, wybrały się na słodką wycieczkę, słodką, bo zakończona degustacją gofrów.

• 23-go kwietnia odwiedził nas Jurek Ogórek z Orkiestrą Dni Naszych z kolejnym koncertem, tym razem poświęconym tematyce patriotycznej.