lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

KWIETNIOWE RÓŻNOŚCI

27 kwietnia 2018

W ostatnim czasie działy się różne rzeczy:

 

  • 10-go i 16-go kwietnia rodzice naszych przedszkolaków mieli okazje wziąć udział w wykładach  "O gotowości szkolnej dziecka" oraz "Miłość i wymagania w rozwoju małego dziecka". Oba wykłady były prowadzone przez panie na co dzień pracujące w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łukowie.

  • 13-go kwietnia nasze maluszki z grupy DZWONECZKÓW, wybrały się na słodką wycieczkę, słodką, bo zakończona degustacją gofrów.

  • 20-go kwietnia grupa Gwiazdeczek poznawała zastosowanie mąki, jajek oraz innych produktów spożywczych, dostarczanych przez rolników. Z tej okazji dzieci wykonały samodzielnie ciasteczka. Zabawa była świetna, ale najlepsze oczywiście było kosztowanie naszych wyrobów!

  • 23-go kwietnia odwiedził nas Jurek Ogórek z Orkiestrą Dni Naszych z kolejnym koncertem, tym razem poświęconym tematyce patriotycznej.

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.