lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

KTO TY JESTEŚ? - POLAK MAŁY

09 listopada 2018

Wspólnie świętowaliśmy Dzień Niepodległości. Do setnych Urodzin Niepoległej szykowaliśmy się pracowicie: przez prace plastyczne, naukę śpiewu pieśni patriotycznych, poznawanie symboli narodowych oraz przez udział w akademii przygotowanej przez grupę Gwiazdeczek.

 

Krokiem poloneza 5-latkowie rozpoczęli swoje występy. Artyści i widzowie ubrani byli odświętnie. Każda grupa miała własnoręcznie wykonane emblematy nawiązujące do symboli narodowych.

 

O godzinie 11:11 włączyliśmy się w akcję MEN: REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ - śpiewając pełną, czterozwrotkową wersję „Mazurka Dąbrowskiego”. W uroczystości wzięli udział rodzice z grupy Gwiazdeczek oraz nasze siostry nazaretanki.

 

Przed nami dni wolne, ale mamy nadzieję, że spotkamy się na miejskich obchodach Święta Niepodległości – może na 26. Ulicznych Biegach Niepodległości? Naszym reprezentantom przyda się doping ze strony najbliższych.

 

GALERIA

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.