KROPELKOWE RÓŻNOŚCI

13 maja 2019

W maju w Kropelkach czcimy Matkę Bożą Królową Polski. Każdego dnia śpiewamy hymn i modlimy się Litanią Loretańską.

Mieliśmy też się defiladę połączoną z biegiem o pokój. Nasi przedstawiciele brali wcześniej udział wraz z innymi dziećmi w 26. Łukowskich Biegach Trzeciomajowych. Jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami!

Zamieniliśmy się także w EKODZIECI. Wyszliśmy na pobliskie osiedle, by zobaczyć jak mieszkańcy Łukowa dbają o swoja planetę. Niestety, mimo dużej ilości rozstawionych koszy, znaleźliśmy dużo śmieci pozostawionych przez ludzi.

Mieliśmy interesujące zajęcia z dogoterapii. Robiliśmy układanki fasolowe. Wciąż zdobywamy nowe doświadczenia.

/s. Sara/