KROPELKI W BIBLIOTECE

27 kwietnia 2018

W grupie "Kropelek" rozpoczęliśmy projekt edukacyjny "Już czytam". Dnia 27 kwietnia wybraliśmy się na zajęcia z panią bibliotekarką. Na początku przypomnieliśmy sobie kilka zasad jak obchodzić się z książką, jakiego rodzaju książki spotkamy w bibliotece i czy tylko w tym miejscu mamy do czynienia z dużą ilością książek. Mieliśmy okazję zaprezentować umiejętności czytelnicze - były zabawy z rebusami, zabawy z wyszukiwaniem błędów w tytułach bajek. Na koniec w zabawie "Prawda - fałsz" utrwaliliśmy wiadomości nt prawidłowego obcowania z książką. Kolejne nasze spotkanie w bibliotece odbędzie się 7 maja.

/p. Ania/