KREATYWNIE U OBŁOCZKÓW

06 marca 2020

U Obłoczków (3-latki) dzieci kreatywnie spędzają czas na nauce i zabawie. Wesoło eksperymentujemy. Podczas takich zajęć maluchy wiele się uczą i zaspakajają swoją ciekawość. Co jest lekkie, ciężkie? Co pływa na górze, a co opada na dół. Malowanie na różnej powierzchni, papier, folia stretch.  Było nawet eksperymentowanie kolorami. Poznały nową technikę plastyczną i ćwiczyły manualnie. Zabawy dostarczały wiele pozytywnych emocji i sprawiały wiele radości.

Pani Anetka