KIERMASZ WIELKANOCNY

26 marca 2018

Tradycją naszego przedszkola są około świąteczne kiermasze. Kiermasz wielkanocny w tym roku przygotowała grupa Kropelek. Pospolite ruszenie dzieci i rodziców miało miejsce odpowiednio wcześniej, bo przecież przygotowanie smakołyków i świątecznych drobiazgów jest rzeczą czasochłonną. Kiermaszowe stoisko cieszyło się powodzeniem, a nasze prawie już siedmiolatki umiejętnie zachęcały osoby przychodzące do przedszkola do zakupienia wielkanocnych specjałów. Dzieciom, Rodzicom i Wychowawczyniom dziękujemy za organizację tego wydarzenia. Pozyskane środki będą przeznaczone na dofinansowanie 3-dniowej wycieczki dla naszych zerówkowiczów.

GALERIA - ZAPRASZAMY