lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

KIERMASZ WIELKANOCNY

26 marca 2018

Tradycją naszego przedszkola są około świąteczne kiermasze. Kiermasz wielkanocny w tym roku przygotowała grupa Kropelek. Pospolite ruszenie dzieci i rodziców miało miejsce odpowiednio wcześniej, bo przecież przygotowanie smakołyków i świątecznych drobiazgów jest rzeczą czasochłonną. Kiermaszowe stoisko cieszyło się powodzeniem, a nasze prawie już siedmiolatki umiejętnie zachęcały osoby przychodzące do przedszkola do zakupienia wielkanocnych specjałów. Dzieciom, Rodzicom i Wychowawczyniom dziękujemy za organizację tego wydarzenia. Pozyskane środki będą przeznaczone na dofinansowanie 3-dniowej wycieczki dla naszych zerówkowiczów.

 

GALERIA - ZAPRASZAMY

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.