KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

11 kwietnia 2019

Przedszkolnej tradycji stało się zadość - grupa Kropelek urządziła dziś KIERMASZ WIELKANOCNY. Dzieci, rodzice i wychowawczynie od dłuższego czasu zajmowały się przygotowaniem palm, smakołyków i świątecznych ozdób. Od rana nasi zerówkowicze zapraszali wszystkich do zrobienia zakupów na pięknie wyglądających stoiskach. Było dużo radości. Mamy nadzieję, że zebrane środki przydadzą się dzieciom w czasie grupowej wycieczki :)

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali kiermasz i wzięli w nim udział.