KIERMASZ I ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

19 grudnia 2017

Dzisiejszy poranek powitał przedszkolaków świątecznie przystrojonym przedszkolem. Radość i zachwyt dzieci były bezcenne! Dodatkowo przychodzących witali pastuszkowie i aniołki - z grupy Gwiazdeczek (5-latki), która zorganizowała tegoroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Rodzice z wychowawczyniami przygotowali pierniczki, ozdoby choinkowe, stroiki, serwetki i inne piękności, które jeszcze można kupić w naszym przedszkolu. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na dofinansowanie grupowej wycieczki.

GALERIA - ZAPRASZAMY