lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

KIERMASZ I ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

19 grudnia 2017

Dzisiejszy poranek powitał przedszkolaków świątecznie przystrojonym przedszkolem. Radość i zachwyt dzieci były bezcenne! Dodatkowo przychodzących witali pastuszkowie i aniołki - z grupy Gwiazdeczek (5-latki), która zorganizowała tegoroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy. Rodzice z wychowawczyniami przygotowali pierniczki, ozdoby choinkowe, stroiki, serwetki i inne piękności, które jeszcze można kupić w naszym przedszkolu. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na dofinansowanie grupowej wycieczki.

 

GALERIA - ZAPRASZAMY

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.