lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

KAŻDY MOŻE BYĆ ŚWIĘTY,
JEŚLI TYLKO CHCE!

31 października 2018

My, chcemy mieć dużo wspólnego z Panem Jezusem i mieszkańcami Nieba! Wyrazem naszego pragnienia było przedszkolne świętowanie uroczystości Wszystkich Świętych. W opozycji do lansowanego w wielu środowiskach Halloween, w naszym przedszkolu od kilku dni koncentrowaliśmy się na zapoznawaniu dzieci z postaciami świętych. Ukoronowaniem naszych oddziaływań wychowawczych był PRZEDSZKOLNY BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

 

Dzieci przyszły do przedszkola przebrane za swoich patronów czy innych ulubionych świętych, albo za aniołki (najmłodsze grupy). W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej czekała na wszystkich niespodzianka przygotowana przez s. Marlenę, p. Anetkę, p. Iwonkę i rodziców z grupy Obłoczków.

W asyście Aniołów, Matki Bożej i św. Józefa dzieci – mali mieszkańcy przedszkolnego nieba - bawiły się znakomicie. Były konkursy, pląsy, wspólne śpiewy i prezentacje. Dzieci miały różne zadania do wykonania. Ze wszystkimi sobie poradziły! Zabawie towarzyszyło wiele emocji.

 

Cieszymy się, że nasze przedszkolaki na przykładzie świętych chętnie uczą się jak można pięknie i radośnie żyć.

 

GALERIA

 

dla rodziców info o halloween z PCh24.pl
 

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.