KAŻDY MOŻE BYĆ ŚWIĘTY,
JEŚLI TYLKO CHCE!

31 października 2018

My, chcemy mieć dużo wspólnego z Panem Jezusem i mieszkańcami Nieba! Wyrazem naszego pragnienia było przedszkolne świętowanie uroczystości Wszystkich Świętych. W opozycji do lansowanego w wielu środowiskach Halloween, w naszym przedszkolu od kilku dni koncentrowaliśmy się na zapoznawaniu dzieci z postaciami świętych. Ukoronowaniem naszych oddziaływań wychowawczych był PRZEDSZKOLNY BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

Dzieci przyszły do przedszkola przebrane za swoich patronów czy innych ulubionych świętych, albo za aniołki (najmłodsze grupy). W odświętnie udekorowanej sali gimnastycznej czekała na wszystkich niespodzianka przygotowana przez s. Marlenę, p. Anetkę, p. Iwonkę i rodziców z grupy Obłoczków.

W asyście Aniołów, Matki Bożej i św. Józefa dzieci – mali mieszkańcy przedszkolnego nieba - bawiły się znakomicie. Były konkursy, pląsy, wspólne śpiewy i prezentacje. Dzieci miały różne zadania do wykonania. Ze wszystkimi sobie poradziły! Zabawie towarzyszyło wiele emocji.

Cieszymy się, że nasze przedszkolaki na przykładzie świętych chętnie uczą się jak można pięknie i radośnie żyć.

dla rodziców info o halloween z PCh24.pl