KARNAWAŁOWY ZAWRÓT GŁOWY

14 lutego 2020

11 lutego w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo i wesoło. Bal Karnawałowy  to czas wcielania się dzieci i nie tylko… w ulubione postacie bajkowe, to czas radości i dobrej zabawy. Bal prowadzili wodzireje organizując dzieciom różne zabawy i konkursy. Były niespodzianki w postaci "śniegu" czy "gry świateł" - przy zgaszonych górnych światłach dawały fantastyczny efekt. Dzieci były zachwycone i bardzo we wszystko zaangażowane.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci , a prowadzącym za wyjątkowe chwile z nami. Następny bal już za rok ☺

Tymczasem zapraszamy do GALERII