KALENDARIUM 2019/2020

PLAN MA CHARAKTER RAMOWY I MOŻE ULEC MODYFIKACJI. AKTUALNE INFORMACJE NA OGŁOSZENIACH W PRZEDSZKOLU.

2 pn

16:00 - Msza Św. na rozpoczęcie roku przedszkolnego – parafia MATKI KOŚCIOŁA

4-9

ZEBRANIA RODZICÓW W GRUPACH

11 śr

18:00 - Spotkanie Rady Rodziców

12 cz

21 sob

FESTYN INTEGRACYJNY

Do ustalenia

PRÓBNA EWAKUACJA

14 pn

Obchody Dnia Nauczyciela w przedszkolu

14 pn

22 wt

PATRONALNE ŚWIĘTO PRZEDSZKOLA - AKADEMIA

15:30 - Patronalne Święto Przedszkola – msza św. w parafii Przemienienia Pańskiego, program artystyczny.

Przemarsz pod pomnik św. Jana Pawła II złożenie kwiatów i zniczy, wspólna modlitwa ZAWIERZENIE RODZIN

31 cz

Bal Wszystkich Świętych

Dzieci przebierają się za swoich ulubionych świętych, wcześniej poznają swoich Patronów ze chrztu świętego

1pt

Wszystkich Świętych – dzień wolny (przedszkole nieczynne)

8 pt

Obchody Święta Niepodległości

11 pn

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - dzień wolny od pracy (przedszkole nieczynne)

Łukowskie Biegi Uliczne Niepodległości

18 pn

INNE

Diagnozy indywidualne dzieci (sesja jesienna) i indywidualne spotkania z rodzicami

02 pn

15:30 - Msza św. adwentowa – parafia Matki Kościoła. Losowanie lampionów. Zachęta do wzajemnej troski i rodzinnej modlitwy.

06 pt

Spotkanie ze św. Mikołajem

9 pn

17 wt-20 pt

Spotkania Opłatkowe Rodzin w poszczególnych grupach. Ustalają wychowawczynie z rada rodziców danej grupy – życzenia, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd

19 cz

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

23 XII pn-1 I wt

Zimowa przerwa świąteczna (przedszkole nieczynne)

6 pn

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGOdzień wolny od pracy (przedszkole nieczynne)

12 nd

JASEŁKA DEDYKOWANE BABCIOM I DZIADKOM

Pomoc w przygotowaniu dekoracji: Rodzice 4 i 5-latków; porządkowanie sali: Rodzice 3 i 6-latków.

KOLĘDA W PRZEDSZKOLU

13 – 24 I FERIE ZIMOWE (zajęcia w grupach łączonych)

LUTY

4 wt

Imieniny s. Dyrektor - 9:30 życzenia; 15:30 msza św. w kaplicy sióstr

10 pn

16:45 - Rada Pedagogiczna plenarna

12 śr

5-14

Zebrania Rodziców w grupach. Podsumowanie I semestru, omówienie wydarzeń, sprawy bieżące.

26 śr

Popielec – rozpoczynamy Wielki Post

9 pn

INNE

Wielkopostny Dzień Skupienia dla rodzin. Konferencja formacyjna dla Rodziców, spotkania dla dzieci, Droga Krzyżowa, wystawienie Najśw. Sakramentu, sakrament pojednania, wspólny posiłek.

INNE

Diagnozy indywidualne dzieci (sesja wiosenna) i indywidualne spotkania z rodzicami (marzec – kwiecień)

KWIECIEŃ

2 cz

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

8 śr

Święconka + Imieniny ks. Marka. Poświęcenie pokarmów. Uroczysty, świąteczny podwieczorek ze „święconym”. Wspólne świętowanie, składanie życzeń.

10 pt -13 pn

Od WIELKIEGO PIĄTKU do poniedziałku wielkanocnego włącznie WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA - przedszkole nieczynne

20 pn

1 pt -3 ndz

przedszkole nieczynne – ŚWIĘTA PAŃSTWOWE 1-3 V oraz 3-Majowe Łukowskie Biegi Uliczne

18 pn

19 -29

Niespodzianka dla rodziców – termin ustalony w grupie.

26 wt

Święto Mamy i Taty - Msza św. w intencji Rodziców/

CZERWIEC

1 pn

Dzień Dziecka w przedszkolu - Niespodzianki 😊

INNE

Wycieczki grupowe - Wyjazd turystyczno-rekreacyjny w ustalone wcześniej miejsce.

2-5

Zebrania Rodziców w grupach. Podsumowanie pracy wychowawczej.

11 CZ

BOŻE CIAŁO – DZIEN WOLNY – przedszkole nieczynne

12 PT

Dzień wolny

23 wt

Pożegnanie Zerówki

Uroczyste pożegnanie przedszkola dla rodziców i dzieci. Przedstawienie w wykonaniu dzieci, podziękowania, wręczenie dyplomów i pamiątek.

24 śr

Pożegnanie przez Zerówkę społeczności przedszkolnej. Pożegnane z młodszymi kolegami i personelem przedszkola.

26 pt

15:30 - Msza św. na zakończenie roku przedszkolnego

Przed południem - podsumowanie zajęć we wszystkich grupach, wręczenie dyplomów.

Dziękczynienie za otrzymane w minionym roku łaski. Uroczyste błogosławieństwo dzieci odchodzących do szkoły.

29 pn

16:45 - Rada Plenarna

LIPIEC

29 czerwca – 31 lipca