Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

JEZU UFAM TOBIE- peregrynacja obrazu

26 listopada 2020

Rodziny naszego przedszkola oraz personel zostały zaproszone do łańcucha modlitwy do Jezusa Miłosiernego i za wstawiennictwem Jana Pawła II- patrona naszego przedszkola. Każdego dnia nasze przedszkolaki z rodzinami modlą się w następujących intencjach: 

 

 Za nasze przedszkole: dzieci, Rodziny i personel

 O ustanie pandemii, bezpieczeństwo dla naszych Rodzin

 O zdrowie dla chorych, szczególnie z naszych rodzin
 O siły dla służby zdrowia

 O ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci

 O pokój w naszej Ojczyźnie

 

Galeria