JESTEM SUPER PRZEDSZKOLAKIEM

21 czerwca 2018

Dziś podsumowywaliśmy przedszkolne działania w poszczególnych grupach. Wychowawczynie wręczały dzieciom dyplomy, a s. Dyrektor każdego obdarowała tytułem: SUPER PRZEDSZKOLAKA.

Przed południem dzieci miały okazję pożegnać się z kolegami i koleżankami z najstarszej grupy. Kropelki wystawiły na przedszkolnej scenie Kopciuszka – bajkę dobrze znaną każdemu dziecku. W imieniu przedszkolaków, tegorocznych absolwentów pożegnała grupa Gwiazdeczek, która zadedykowała im piosenkę i wierszyk oraz przygotowała drobne niespodzianki.

Po obiedzie kilka grup wyszło na spacer i na lody.

To był zdecydowanie fajny dzień!