lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

JESTEM SUPER PRZEDSZKOLAKIEM

21 czerwca 2018

Dziś podsumowywaliśmy przedszkolne działania w poszczególnych grupach. Wychowawczynie wręczały dzieciom dyplomy, a s. Dyrektor każdego obdarowała tytułem: SUPER PRZEDSZKOLAKA.

 

Przed południem dzieci miały okazję pożegnać się z kolegami i koleżankami z najstarszej grupy. Kropelki wystawiły na przedszkolnej scenie Kopciuszka – bajkę dobrze znaną każdemu dziecku. W imieniu przedszkolaków, tegorocznych absolwentów pożegnała grupa Gwiazdeczek, która zadedykowała im piosenkę i wierszyk oraz przygotowała drobne niespodzianki.

 

Po obiedzie kilka grup wyszło na spacer i na lody.

To był zdecydowanie fajny dzień!

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.