JESIENNI GOŚCIE

29 września 2018

Ostatni tydzień września w grupie Obłoczków był bogaty w odwiedziny różnych gości. A to wszystko za sprawą Pani Jesieni, która nie omieszkała zajrzeć do grupy. Chciała się pokazać, że już przyszła po kilku miesiącach nieobecności... Pewnie o tych odwiedzinach dowiedziało się kilka zwierzątek i ptaków, które towarzyszyły Pani Jesieni we wspólnej zabawie z przedszkolakami. W kolejnych dniach przyszedł Jeż wskazując na owoce, jako na produkty wielu witamin a następnie gromada Misiów, która z dziećmi powtarzała przerabiany wcześniej materiał. Dzieci były zachwycone gośćmi, co zaowocowało w wykonanym przez nich przedstawieniu teatralnym z udziałem różnych zwierząt.

/s. Marlena/