lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

JESIENNI GOŚCIE

29 września 2018

Ostatni tydzień września w grupie Obłoczków był bogaty w odwiedziny różnych gości. A to wszystko za sprawą Pani Jesieni, która nie omieszkała zajrzeć do grupy. Chciała się pokazać, że już przyszła po kilku miesiącach nieobecności... Pewnie o tych odwiedzinach dowiedziało się kilka zwierzątek i ptaków, które towarzyszyły Pani Jesieni we wspólnej zabawie z przedszkolakami. W kolejnych dniach przyszedł Jeż wskazując na owoce, jako na produkty wielu witamin a następnie gromada Misiów, która z dziećmi powtarzała przerabiany wcześniej materiał. Dzieci były zachwycone gośćmi, co zaowocowało w wykonanym przez nich przedstawieniu teatralnym z udziałem różnych zwierząt.

/s. Marlena/

GALERIA

 

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.