lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

JASEŁKA 2019

04 lutego 2019

Tegoroczne JASEŁKA przeszły już do historii. 27 stycznia 2019 roku razem z Aniołami i żywiołami oddaliśmy hołd Dzieciątku Jezus. Mali artyści wspaniale poradzili sobie ze swoimi rolami. Dzieci pięknie deklamowały jasełkowe teksty, śpiewały i tańczyły.

 

Tradycyjnie jasełka dedykowane były Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków. W hali sportowej SP nr 1 w Łukowie zebrały się rodziny naszych wychowanków oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Łukowa p. Piotr Płudowski oraz p. Marek Król - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz p. Ryszard Smolarz - przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu w UM Łukowa. Dla wszystkich Jasełka były pięknym przeżyciem. Gratulujemy dzieciom i nauczycielom wspaniałego występu.

 

A wszystkich zapraszamy za rok na kolejne jasełkowe spotkanie!

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.