JASEŁKA 2019

04 lutego 2019

Tegoroczne JASEŁKA przeszły już do historii. 27 stycznia 2019 roku razem z Aniołami i żywiołami oddaliśmy hołd Dzieciątku Jezus. Mali artyści wspaniale poradzili sobie ze swoimi rolami. Dzieci pięknie deklamowały jasełkowe teksty, śpiewały i tańczyły.

Tradycyjnie jasełka dedykowane były Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków. W hali sportowej SP nr 1 w Łukowie zebrały się rodziny naszych wychowanków oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Łukowa p. Piotr Płudowski oraz p. Marek Król - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz p. Ryszard Smolarz - przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu w UM Łukowa. Dla wszystkich Jasełka były pięknym przeżyciem. Gratulujemy dzieciom i nauczycielom wspaniałego występu.

A wszystkich zapraszamy za rok na kolejne jasełkowe spotkanie!