lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

INAUGURACJA NOWEGO ROKU PRACY

04 września 2018

Uroczystą Eucharystią sprawowaną przez ks. Szczepana Litwiniuka w parafii pw. Matki Kościoła oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok pracy naszego przedszkola. Po mszy św. s. Dyrektor zwróciła się do wszystkich obecnych. Między innymi powitała nową s. Przełożoną i nowych pracowników przedszkola oraz przedstawiła zebranym poszczególne grupy i ich wychowawców. Pełnie życzliwości słowa skierowała do wszystkich również s. Ruth Kawa – nowa przełożona Klasztoru Sióstr Nazaretanek w Łukowie.

 

Niech Pan Bóg błogosławi obficie dzieciom i ich rodzinom oraz wszystkim pracownikom naszej placówki na otwierający się przed nami czas roku szkolnego 2018/19.

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.