INAUGURACJA NOWEGO ROKU PRACY

04 września 2018

Uroczystą Eucharystią sprawowaną przez ks. Szczepana Litwiniuka w parafii pw. Matki Kościoła oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok pracy naszego przedszkola. Po mszy św. s. Dyrektor zwróciła się do wszystkich obecnych. Między innymi powitała nową s. Przełożoną i nowych pracowników przedszkola oraz przedstawiła zebranym poszczególne grupy i ich wychowawców. Pełnie życzliwości słowa skierowała do wszystkich również s. Ruth Kawa – nowa przełożona Klasztoru Sióstr Nazaretanek w Łukowie.

Niech Pan Bóg błogosławi obficie dzieciom i ich rodzinom oraz wszystkim pracownikom naszej placówki na otwierający się przed nami czas roku szkolnego 2018/19.