lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

IMIENINY SIOSTRY ALMY

05 lutego 2019

Dzisiaj obchodziliśmy Imieniny Siostry Dyrektor. Każda grupa przygotowała dla Siostry niespodziankę - do życzeń i piosenki dołączyła piękne, ręcznie wykonane anioły. Przybył więc anioł dobrych myśli, trudnych decyzji, jedności, cierpliwości i dobrych chęci. W takiej asyście świętowanie imienin wypadło wspaniale. Szczególnym momentem tego dnia była wspólna Eucharystia sprawowana w intencji Solenizantki w zakonnej kaplicy przez  księdza Marka Andrzejuka.

 

 

Kochane Dzieci, Rodzice, Siostry i Panie!

Bardzo dziękuję za każdy przejaw życzliwości i Waszej dobroci, którego dziś doświadczyłam. Szczególnie dziękuję za modlitwę w mojej intencji, życzenia i tyle różnych niespodzianek, które mnie dziś spotkały. Dziękuję nie tylko za ten świąteczny dzień, ale też za codzienność, którą razem tworzymy. Niech Bóg we wszystkim będzie uwielbiony! Cieszę się każdym z Was i Bogu za Was dziękuję!

 

s. Alma

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.