IMIENINY SIOSTRY ALMY

05 lutego 2019

Dzisiaj obchodziliśmy Imieniny Siostry Dyrektor. Każda grupa przygotowała dla Siostry niespodziankę - do życzeń i piosenki dołączyła piękne, ręcznie wykonane anioły. Przybył więc anioł dobrych myśli, trudnych decyzji, jedności, cierpliwości i dobrych chęci. W takiej asyście świętowanie imienin wypadło wspaniale. Szczególnym momentem tego dnia była wspólna Eucharystia sprawowana w intencji Solenizantki w zakonnej kaplicy przez  księdza Marka Andrzejuka.

Kochane Dzieci, Rodzice, Siostry i Panie!

Bardzo dziękuję za każdy przejaw życzliwości i Waszej dobroci, którego dziś doświadczyłam. Szczególnie dziękuję za modlitwę w mojej intencji, życzenia i tyle różnych niespodzianek, które mnie dziś spotkały. Dziękuję nie tylko za ten świąteczny dzień, ale też za codzienność, którą razem tworzymy. Niech Bóg we wszystkim będzie uwielbiony! Cieszę się każdym z Was i Bogu za Was dziękuję!

s. Alma