IMIENINY S. ALMY

13 lutego 2018

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice, Siostry i Panie pracujące w naszym łukowskim Przedszkolu!

Z całego serca dziękuję za wszelkie wyrazy Waszej życzliwości, których doświadczam na co dzień i za te, którymi obsypana zostałam dzisiaj - w dniu przedszkolnych obchodów moich imienin.

Dziękuję za Waszą obecność, za dar modlitwy, zwłaszcza za Eucharystię w moich intencjach, za życzenia, tańce, piosenki i niespodzianki, które od Was otrzymałam.

Cieszę się, że możemy ubogacać się wzajemnie w danym nam przez Boga czasie i miejscu.

Noszę Was w moim sercu i za Was się modlę

- s. Alma