lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

HEJ, KOLĘDY TO CZAS!

17 stycznia 2018

16 stycznia w naszym przedszkolu miała miejsce wizyta duszpasterska, krótko mówią: kolęda. Odwiedził nas ks. Wojciech Majewski - wikariusz z parafii Matki Kościoła w Łukowie.

Dzieci w swoich grupach od rana czekały na to wydarzenie. Była wspólna modlitwa, śpiew kolęd, błogosławieństwo, pamiątkowe obrazki i to, co dzieci lubią najbardziej: pokropienie wodą święconą! Niech Boże błogosławieństwo spoczywa na naszym Przedszkolu!

 

GALERIA - ZAPRASZAMY

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.