lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

GWIAZDECZKI SIĘ INTEGRUJĄ

19 września 2018

U naszych 5-latków ciekawie się działo. W sobotę 15-go września dzieci, rodzice i wychowawczynie spotkały się na ognisku integracyjnym w pobliskich Klimkach, a w poniedziałek 17-go września grupa wybrała się na całodniową wycieczkę do gospodarstwa wiejskiego. Tam przedszkolaki miały okazję zobaczyć pasiekę i poznać wiele interesujących rzeczy związanych z życiem pszczół. I nie tylko to! Czekała je jeszcze przejażdżka koniem i "bliskie spotkania" ze zwierzętami hodowlanymi. Dzieci rozwijają swoją wiedzę o otaczającym świecie - pięknie!

 

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tych imprez, a rodzicom Julci za gościnę w gospodarstwie.

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.