GRATKA DLA 2,5-LATKA

10 października 2017

W poniedziałek, 9 października nasze najmłodsze przedszkolaki - 2,5 - latki razem ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami spotkały się na długo już oczekiwanym spotkaniu integracyjnym w Zielonym Gaju. /Spotkanie zostało przełożone na późniejszy termin ze względu na nieobecność dzieci w przedszkolu z powodu choroby./

Zabawy na zakrytym placu zabaw dawały dużo radości nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. W międzyczasie można było skosztować smakołyków przygotowanych przez rodziców.

Nie zabrakło też wymiany doświadczeń między rodzicami i wychowawczyniami o dzieciach. O tym, że miło spędziliśmy poniedziałkowe popołudnie (i wieczór) świadczy fakt, że trudno nam było się rozstać. Ale następnego dnia czekał wszystkich pracowity dzień, przed którym trzeba było trochę odpocząć.

Dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w organizację spotkania, za wszystkie przygotowane pyszności, za stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery, za radość bycia ze sobą nawzajem. Gospodarzom lokalu jesteśmy wdzięczni za otwartość i wielką życzliwość.

/s. Marlena/

GALERIA - ZAPRASZAMY