lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

GRATKA DLA 2,5-LATKA

10 października 2017

W poniedziałek, 9 października nasze najmłodsze przedszkolaki - 2,5 - latki razem ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami spotkały się na długo już oczekiwanym spotkaniu integracyjnym w Zielonym Gaju. /Spotkanie zostało przełożone na późniejszy termin ze względu na nieobecność dzieci w przedszkolu z powodu choroby./

 

Zabawy na zakrytym placu zabaw dawały dużo radości nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. W międzyczasie można było skosztować smakołyków przygotowanych przez rodziców.

 

Nie zabrakło też wymiany doświadczeń między rodzicami i wychowawczyniami o dzieciach. O tym, że miło spędziliśmy poniedziałkowe popołudnie (i wieczór) świadczy fakt, że trudno nam było się rozstać. Ale następnego dnia czekał wszystkich pracowity dzień, przed którym trzeba było trochę odpocząć.

 

Dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w organizację spotkania, za wszystkie przygotowane pyszności, za stworzenie miłej, rodzinnej atmosfery, za radość bycia ze sobą nawzajem. Gospodarzom lokalu jesteśmy wdzięczni za otwartość i wielką życzliwość.

/s. Marlena/

GALERIA - ZAPRASZAMY

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.