FESTYN RODZINNY 2018

11 czerwca 2018

Przedszkolny FESTYN 2018 już za nami!

Tradycyjnie spotkaliśmy się w szkole w Rolach. Pierwszym punktem programu było przedstawienie w wykonaniu rodziców, sióstr i nauczycieli. W tym roku obejrzeliśmy spektakl pt. "O smoku i Kraku i o tym, jak powstał Kraków". Po przedstawieniu wysłuchaliśmy piosenek wyśpiewanych przez Ignasia i Polę. Następnie swoje talenty taneczne zaprezentowały grupy Promyczków, Gwiazdeczek i Kropelek.

Druga część festynu miała miejsce na boisku szkolnym.  Tu na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw, kulkowy wóz, eurobungee, basen z łódkami. Były konkursy sportowe, zabawa z bańkami, przejażdżki dorożką, oglądanie strażackiego wozu (i korzystanie z prysznica wodnego prosto z węża strażackiego). Dzieci mogły porysować, pomalować nie tylko kartki i folie, ale także swoje buzie. Rodzice pomagali obsługiwać stoiska z bigosem, grillem i grochówką, ciastem, owocami, napojami, popcornem, watą cukrową i lodami. Radości przysporzyły nam występy rodziców, nauczycieli i dzieci w mini programie TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO.

Bogu niech będą dzięki za ten czas, pogodę, bezpieczne i pełne radości zabawy!

Z całego serca dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy z otwartym sercem zaangażowali się w przygotowania do festynu, w jego przebieg i organizację. Szczególnie tym, którzy wzięli udział w przedstawieniu, przewożeniu sceny i różnych potrzebnych na festyn rzeczy, w krojeniu produktów na bigos i grochówkę, w szykowaniu stanowisk, w dyżurach i sprzątaniu.

Cieszymy się, że można było na Was liczyć!

GALERIA 1 - PRZEDSTAWIENIE

GALERIA 2 - FESTYN