lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

FESTYN RODZINNY 2018

11 czerwca 2018

Przedszkolny FESTYN 2018 już za nami!

 

Tradycyjnie spotkaliśmy się w szkole w Rolach. Pierwszym punktem programu było przedstawienie w wykonaniu rodziców, sióstr i nauczycieli. W tym roku obejrzeliśmy spektakl pt. "O smoku i Kraku i o tym, jak powstał Kraków". Po przedstawieniu wysłuchaliśmy piosenek wyśpiewanych przez Ignasia i Polę. Następnie swoje talenty taneczne zaprezentowały grupy Promyczków, Gwiazdeczek i Kropelek.

 

Druga część festynu miała miejsce na boisku szkolnym.  Tu na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw, kulkowy wóz, eurobungee, basen z łódkami. Były konkursy sportowe, zabawa z bańkami, przejażdżki dorożką, oglądanie strażackiego wozu (i korzystanie z prysznica wodnego prosto z węża strażackiego). Dzieci mogły porysować, pomalować nie tylko kartki i folie, ale także swoje buzie. Rodzice pomagali obsługiwać stoiska z bigosem, grillem i grochówką, ciastem, owocami, napojami, popcornem, watą cukrową i lodami. Radości przysporzyły nam występy rodziców, nauczycieli i dzieci w mini programie TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO.

 

Bogu niech będą dzięki za ten czas, pogodę, bezpieczne i pełne radości zabawy!

 

Z całego serca dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy z otwartym sercem zaangażowali się w przygotowania do festynu, w jego przebieg i organizację. Szczególnie tym, którzy wzięli udział w przedstawieniu, przewożeniu sceny i różnych potrzebnych na festyn rzeczy, w krojeniu produktów na bigos i grochówkę, w szykowaniu stanowisk, w dyżurach i sprzątaniu.

 

Cieszymy się, że można było na Was liczyć!

 

GALERIA 1 - PRZEDSTAWIENIE

 

GALERIA 2 - FESTYN

 

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.