Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

EKSPERYMENTY Z WODĄ I LODEM

01 marca 2020

W piątek 28.02.2020 Gwiazdeczki miały okazję wykonać kilka eksperymentów z lodem i wodą. To dzięki nim dowiedziały się czy lód rozpuszcza się w wodzie i oleju, dlaczego woda zmienia się w lód, a także co się dzieje z mlekiem, gdy wkropimy do niego kolorową wodę. Poznały również nowe zwierzę z Antarktydy, jakim jest pingwin, czym się żywi i co lubi robić najbardziej. Zarówno doświadczenia jak i rozmowy na temat pingwina przybliżyły im tematykę Krainy Lodu, o której rozmawialiśmy w ciągu całego tygodnia.

P. Agatka

GALERIA