lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

31 maja 2019

Z okazji Dnia Dziecka czekało na naszych przedszkolaków mnóstwo atrakcji. Już od rana dzieci miały różne niespodzianki w grupach. Zerówka poszła na lody, a młodsze dzieci brały udział w grach i zabawach.

 

Wielką atrakcją dla wszystkich było wyreżyserowane pod kierunkiem s. Marleny przedstawienie z udziałem rodziców i absolwentów naszej placówki. Dzieci trzymały kciuki za niecodziennych aktorów, którzy wcielili się w bohaterów popularnych bajek w sztuce Zamieszanie w krainie bajek.

 

Po obiedzie całe przedszkole uczestniczyło w różnych zabawach na świeżym powietrzu. Była rywalizacja sportowa, tańce, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy i ... podwieczorek na świeżym powietrzu. Bawiliśmy się wspaniale!!!

 

Wszystkim naszym przedszkolnym dzieciom
życzymy, by rosły i rozwijały się na Bożą chwałę
i ku radości swoich najbliższych!!!

 

GALERIA PRZEDSTAWIENIE

 

GALERIA GRY I ZABAWY

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.