DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

31 maja 2019

Z okazji Dnia Dziecka czekało na naszych przedszkolaków mnóstwo atrakcji. Już od rana dzieci miały różne niespodzianki w grupach. Zerówka poszła na lody, a młodsze dzieci brały udział w grach i zabawach.

Wielką atrakcją dla wszystkich było wyreżyserowane pod kierunkiem s. Marleny przedstawienie z udziałem rodziców i absolwentów naszej placówki. Dzieci trzymały kciuki za niecodziennych aktorów, którzy wcielili się w bohaterów popularnych bajek w sztuce Zamieszanie w krainie bajek.

Po obiedzie całe przedszkole uczestniczyło w różnych zabawach na świeżym powietrzu. Była rywalizacja sportowa, tańce, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy i ... podwieczorek na świeżym powietrzu. Bawiliśmy się wspaniale!!!

Wszystkim naszym przedszkolnym dzieciom
życzymy, by rosły i rozwijały się na Bożą chwałę
i ku radości swoich najbliższych!!!

GALERIA PRZEDSTAWIENIE

GALERIA GRY I ZABAWY