DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

11 lutego 2020

W naszym przedszkolu w każdej grupie została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Zaprezentowały wzruszający program artystyczny.  Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, były nawet jasełka, a także wspólne gry i zabawy. Łezka się kręciła w oku niejednej babci.

Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przyszykowany przez rodziców i dzieci. Wnuczęta wręczyły również swoim dziadkom przygotowanie przez siebie upominki i laurki.

Dziękujemy za przybycie. To były wyjątkowe momenty. Ważnym akcentem wspólnego świętowania była Eucharystia odprawiona 28 stycznia w kaplicy sióstr. Rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.