Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

11 lutego 2020

 

 

W naszym przedszkolu w każdej grupie została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Zaprezentowały wzruszający program artystyczny.  Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, były nawet jasełka, a także wspólne gry i zabawy. Łezka się kręciła w oku niejednej babci.

 

Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przyszykowany przez rodziców i dzieci. Wnuczęta wręczyły również swoim dziadkom przygotowanie przez siebie upominki i laurki.

 

Dziękujemy za przybycie. To były wyjątkowe momenty. Ważnym akcentem wspólnego świętowania była Eucharystia odprawiona 28 stycznia w kaplicy sióstr. Rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

 

GALERIA