DZIEŃ ADAPTACYJNY DLA NASZYCH NAJMŁODSZYCH

11 sierpnia 2018

Pierwsze dni w przedszkolu są szczególne zwłaszcza dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. Warto skorzystać z propozycji zapoznania się z przedszkolem w formie DNIA ADAPTACJI I INTEGRACJI.

Dzieci potrzebują oswojenia z nowym miejscem i nowymi osobami. Po wakacyjnej przewie nawet te, które chodziły już wcześniej do przedszkola czują się czasem nieco zagubione.

Zapraszamy rodziców i dzieci na zaprzyjaźnienie się z naszą placówką lub też na przypomnienie sobie znajomych już miejsc i twarzy - ostatni dzień sierpnia - czekamy na WAS.