lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

DZIEŃ MAMY I TATY

25 maja 2018

Od wielu dni szykowaliśmy się do tego specjalnego wydarzenia i czekaliśmy na nie z mocno bijącymi sercami. Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu, to nie tylko okazja, by rodziców obdarować laurkami i własnoręcznie wykonanymi niespodziankami. Naszym wyjątkowym darem jest modlitwa.

W intencji Mamy i Taty każdego naszego Przedszkolaka sprawowana była Msza św. pod przewodnictwem ks. Marka Andrzejuka w parafii Matki Kościoła. Dzieci przygotowały całą liturgię. W czasie kazania ks. Marek rozmawiał z dziećmi o rodzicach. Dzieci przyznawały mamie i tacie tytuły SUPER MAMY I SUPER TATY. Było bardzo radośnie!

Po Eucharystii przedszkolaki złożyły Rodzicom życzenia. Były wierszyki, piosenki i jedyna w swoim rodzaju atmosfera pełna dziecięcego entuzjazmu i wzruszenia.

 

W ramach podziękowań Rada Rodziców przygotowała dzieciom słodkie niespodzianki. Dziękujemy!

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.