DZIEŃ MAMY I TATY

25 maja 2018

Od wielu dni szykowaliśmy się do tego specjalnego wydarzenia i czekaliśmy na nie z mocno bijącymi sercami. Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu, to nie tylko okazja, by rodziców obdarować laurkami i własnoręcznie wykonanymi niespodziankami. Naszym wyjątkowym darem jest modlitwa.

W intencji Mamy i Taty każdego naszego Przedszkolaka sprawowana była Msza św. pod przewodnictwem ks. Marka Andrzejuka w parafii Matki Kościoła. Dzieci przygotowały całą liturgię. W czasie kazania ks. Marek rozmawiał z dziećmi o rodzicach. Dzieci przyznawały mamie i tacie tytuły SUPER MAMY I SUPER TATY. Było bardzo radośnie!

Po Eucharystii przedszkolaki złożyły Rodzicom życzenia. Były wierszyki, piosenki i jedyna w swoim rodzaju atmosfera pełna dziecięcego entuzjazmu i wzruszenia.

W ramach podziękowań Rada Rodziców przygotowała dzieciom słodkie niespodzianki. Dziękujemy!