lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

DRUŻYNA NA MEDAL

25 maja 2019

Reprezentacja dzieci i rodziców z naszej placówki wzięła udział w kolejnej edycji PRZEDSZKOLIADY zorganizowanej w ramach Dni Miasta Łukowa na terenie OSIR. W imprezie wzięło udział 12 łukowskich przedszkoli. Było dużo radości i sportowych emocji. I duzi i mali świetnie się bawili (warto zajrzeć do galerii). Nazaretańska reprezentacja spisała się na medal!!! Dziękujemy za podjęcie wezwania, obecność i super zabawę.

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.