Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

DO STARTU! GOTOWI! HOP!!!

07 września 2019

Z nadzieją i radością w sercach i z Bożym błogosławieństwem weszliśmy w nowy rok pracy przedszkola. 2 września w dzień rozpoczęcia roku, popołudniu, wspólnie z rodzicami wzięliśmy udział w Eucharystii sprawowanej w intencjach całego przedszkola przez ks. Marka Andrzejuka.

 

A wcześniej już od rana czekaliśmy na nasze dzieci w przedszkolu. Kropelki, Gwiazdeczki i Promyczki – przedszkolni seniorzy - raźnym krokiem ruszyli do swoich grup. Zaś nasze najmłodsze dzieci z grupy Obłoczków i Dzwoneczków weszły dzielnie w czas adaptacji. I choć na początku niektórym z nich towarzyszył płacz, to już na koniec tygodnia po łzach nie było śladu.

 

4 września – we wspomnienie Bł. Stelii i Towarzyszek, nazaretańskich Męczennic zamordowanych przez hitlerowców 1 sierpnia 1943 w Nowogródku, modliliśmy się za ich wstawiennictwem za nasze rodziny. Starsze grupy nawiedziły klasztorną kaplicę i uczciły relikwie Męczennic.

 

Pierwsze przedszkolne dni dzieciom minęły radośnie, a nauczycielom bardzo intensywnie. Po wakacjach na nowo trzeba wdrażać dzieci w zasady obowiązujące w grupach w czasie zabawy i nauki, to zawsze jest dużym wyzwaniem.

 

Rodzice z większości grup mieli już zebrania z s. Dyrektor i z wychowawczyniami. W następnym tygodniu będziemy kontynuować spotkania z rodzicami, w tym z Radą Rodziców.