Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

DAWNO, DAWNO TEMU

05 listopada 2019

Rycerski kodeks i dworskie maniery przydają się nie tylko w dawnych czas. Warto było je poznać spotykając się z grupą REKONSTRUKTO, która nieco przybliżyła przedszkolakom klimat życia w odległym średniowieczu. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowieści o tym, jak wyglądało życie na książęcym dworze. Chłopcom szczególnie przypadły do gustu rycerskie akcesoria, a dziewczynki mogły nauczyć się kroków dworskiego tańca.