CO U KROPELEK SŁYCHAĆ?

01 marca 2020

MUZYKA JEST WSZĘDZIE – Poszukiwaliśmy i wydobywaliśmy dźwięki na przedmiotach i na instrumentach przeszklonych i przyniesionych z domu : flet prosty - Klara, flet poprzeczny- Natalka, skrzypce- Zosia siostra Franka, ukulele- Leon,

W tym tygodniu poznaliśmy ostatnią literkę” K” i ciekawostki małych i dużych kotów, mama Olimpii opowiedziała nam o zwyczajach kota domowego, który gościł w naszej Sali,

W czwartek na zaproszenie Pawełka z naszej grupy, poznaliśmy miejsce pracy Jego rodziców, i tajniki planowania kursów dla busów na terenie Europy.

Obserwowaliśmy także zmienność naszej pogody i przyrody, która przygotowuje się do wiosny.

S.Ewa