lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

CO U KROPELEK SŁYCHAĆ

15 kwietnia 2019

Miesiące marzec i kwiecień przypadły na czas Wielkiego Postu. W Kropelkach w ramach programu wychowawczego grupy, co dzień poznawaliśmy jedną stację Drogi Krzyżowej, a z nią historię Męki Pana Jezusa. W każdy piątek udało nam się odprawić wspólną Drogę krzyżową.

 

W kwietniu pamiętaliśmy także o św. Janie Pawle II, którego rocznicę śmierci i kanonizacji czciliśmy przez modlitwę i śpiewanie ulubionej piosenki naszego Patrona - Barki. Pamiętaliśmy także o żołnierzach wyklętych.

 

Oczywiście wciąż towarzyszą nam różne zajęcia: zabawy z fasolą, tworzenie i muzykowanie na własnych instrumentach, ciekawe prace plastyczne.

 

A teraz żyjemy już przygotowaniem do Świąt Wielkanocnych!!!

 

/s. Sara/

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.