CO U KROPELEK SŁYCHAĆ

15 kwietnia 2019

Miesiące marzec i kwiecień przypadły na czas Wielkiego Postu. W Kropelkach w ramach programu wychowawczego grupy, co dzień poznawaliśmy jedną stację Drogi Krzyżowej, a z nią historię Męki Pana Jezusa. W każdy piątek udało nam się odprawić wspólną Drogę krzyżową.

W kwietniu pamiętaliśmy także o św. Janie Pawle II, którego rocznicę śmierci i kanonizacji czciliśmy przez modlitwę i śpiewanie ulubionej piosenki naszego Patrona - Barki. Pamiętaliśmy także o żołnierzach wyklętych.

Oczywiście wciąż towarzyszą nam różne zajęcia: zabawy z fasolą, tworzenie i muzykowanie na własnych instrumentach, ciekawe prace plastyczne.

A teraz żyjemy już przygotowaniem do Świąt Wielkanocnych!!!

/s. Sara/