lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

CO U DZWONECZKÓW SŁYCHAĆ?

24 maja 2019

Tematem ostatniego tygodnia były pojazdy. Najbardziej znanym dzieciom jest rower. Dzieci rozpoznawały jakimi rowerami jeżdżą dorośli, a jakimi dzieci. Dowiedziały się, dlaczego tak ważny dla rowerzysty jest kask oraz jak należy jeździć, aby wszyscy na drodze czuli się bezpiecznie. Dzieci poznawały inne pojazdy lądowe oraz poruszające się na wodzie i w powietrzu. Przedszkolaki utrwalały wiedzę na temat, w jaki sposób te pojazdy się poruszają.

W tych dniach Dzwoneczki miały również okazję przyjechać do przedszkola na swoich jednośladach. Choć pogoda nieco pokrzyżowała nasze plany, to radości i emocji w tym dniu było wiele. Dzieciaki miały okazję wykazać się umiejętnością poruszania się na swoim pojeździe po wyznaczonym torze. Każdy zaliczył go pomyślnie zdobywając odznakę Dzwoneczek na medal.

 

/p. Anetka, s. Bogumiła/

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.