BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI

27 czerwca 2018

Uroczystą Eucharystią z udziałem dzieci, rodziców i pracowników przedszkola zakończyliśmy oficjalnie roczną pracę opiekuńczo-wychowawczą w naszej placówce. Była to okazja, by Bogu dziękować za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem w minionym roku. Ks. Marek Andrzejuk w czasie kazania wprowadził nas wszystkich w wakacyjny nastrój.

Po Mszy świętej miała miejsce szczególna sytuacja - nasze Kropelki - tegoroczni absolwenci oraz siostry, które w tym roku kończą współpracę z naszym przedszkolem, wyszli do środkowej nawy kościoła i tam przyjęli błogosławieństwo od wszystkich zebranych w świątyni. Zerówkowiczom życzyliśmy łaski na czas rozpoczęcia nauki w szkole, a Siostrom - Bożego prowadzenia i opieki w miejscach, do których zostaną posłane w nowym roku szkolnym.

Po modlitwie p. B. Jankowska - przewodnicząca Rady Rodziców w imieniu rodziców złożyła nauczycielom i pracownikom przedszkola podziękowania i najlepsze życzenia.

s. Dyrektor dziękowała nauczycielom i pracownikom za trud włożony w codzienną pracę, a rodzicom za otwartość, zaangażowanie i pomoc w tworzeniu wspólnoty przedszkolnej. Wszystkim, a szczególnie dzieciom, życzyła błogosławionych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

Od poniedziałku przedszkole przechodzi w tryb pracy wakacyjnej. W lipcu dzieci mają zajęcia w grupach łączonych.