lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

BIEGI 3-MAJOWE

03 maja 2018

Ponad dwudziestu przedszkolaków reprezentowało naszą placówkę podczas 25-tych Ulicznych Biegów 3-cio Majowych w Łukowie. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Emocji było wiele. Piękna pogoda sprzyjała wysokiej frekwencji. Jagoda Sulej z grupy "Kropelek" wybiegała II-gie miejsce w kategorii Bieg Krasnala - przedszkola, dziewczęta. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi biegacze, w tym nasza Jagódka, dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

Wszystkim dziewczynkom i chłopcom bijemy wielkie brawa za sportowego ducha i podjęty wysiłek!!! Szczególne wyrazy uznania dla naszych najmłodszych sportowców z grupy 3-latków: Leosia i Franka.

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.