Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.

lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

BAL ŚWIĘTYCH W PRZEDSZKOLU

31 października 2019

Dziś od samego rana do przedszkola przybywali wysłannicy nieba – aniołowie i święci. Nasze dzieci przebrane za swoich patronów lub ulubionych mieszkańców nieba w radosnych nastrojach wzięły udział w zabawach zorganizowanych przez wychowawczynie w ramach BALU ŚWIĘTYCH. Mamy nadzieję, że propagowanie kultu świętych w dniu, w którym w wielu miejscach wprowadza się zwyczaje związane z Halloween, będzie lekarstwem na oswajanie ze złem, które przez komercję i reklamę usiłuje zatruwać czyste serca najmłodszych.