lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ALE ZABAWA

18 października 2018

Kropelki korzystają z jesiennych promieni słońca podczas zabawy z gumą. Lubimy zabawy na świeżym powietrzu, gimnastykujemy się codziennie, jesteśmy sprawni i zdrowi!

Ciekawie płynie nam czas na zajęciach, rozwijamy nasze talenty i umiejętności.

 

W piątek 12 X odwiedził nas Pan z super pojazdem! Wyposażony był w taką ilość śrubek i narzędzi, że nikt tego nie zliczył. Odkręcanie i przykręcanie koła w aucie? Dla naszych przedszkolaków to pestka, majsterkowaliśmy pełną parą. U niejednego dziecka ujawnił się talent techniczny. A ile przy tym było radości! Dziękujemy za wspaniałą atrakcję!

 

/s. Sara i p. Iwonka/

GALERIA

 

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.