ALE ZABAWA

18 października 2018

Kropelki korzystają z jesiennych promieni słońca podczas zabawy z gumą. Lubimy zabawy na świeżym powietrzu, gimnastykujemy się codziennie, jesteśmy sprawni i zdrowi!

Ciekawie płynie nam czas na zajęciach, rozwijamy nasze talenty i umiejętności.

W piątek 12 X odwiedził nas Pan z super pojazdem! Wyposażony był w taką ilość śrubek i narzędzi, że nikt tego nie zliczył. Odkręcanie i przykręcanie koła w aucie? Dla naszych przedszkolaków to pestka, majsterkowaliśmy pełną parą. U niejednego dziecka ujawnił się talent techniczny. A ile przy tym było radości! Dziękujemy za wspaniałą atrakcję!

/s. Sara i p. Iwonka/