lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

AKCJA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

21 listopada 2017

Kochani Rodzice, z inicjatywy p. Marty Sadło (mamy Poli) zrodził się pomysł zorganizowania pomocy dla naszej misyjnej placówki w Yamfo - Ghana, Afryka. Obecnie posługuje tam m.in. s. Paula Kozłowska, która kilka lat temu pracowała w naszym przedszkolu. Szczegóły akcji zostały opracowane we współpracy z siostrami z afrykańskiej misji.

 

 

Zachęcamy do udziału!!!

 

Informacje na plakacie i gazetce w przedszkolu.

Akcja trwa do 1 XII 2017.

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.