lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ADWENTOWE OCZEKIWANIE

06 grudnia 2018

Wspólną mszą świętą połączoną z losowaniem lampionów weszliśmy w tegoroczny Adwent. Tradycyjnie już spotkaliśmy się w kościele parafialnym pw. Matki Kościoła. Mszę w intencji o dobre przeżycie adwentu i godne przygotowanie się do Świąt Narodzenia Pańskiego dla dzieci i ich rodzin sprawował ks. Marek Andrzejuk. Po Eucharystii dzieci losowały lampiony oznaczone nazwiskami kolegów i koleżanek. Z wylosowanym lampionem łączyło się adwentowe zadania: modlitwa za wylosowane dziecko i jego rodzinę. Dodatkowo na spotkania opłatkowe przyniesiemy własnoręcznie wykonaną kartę świąteczną formatu A4 z życzeniami dla wylosowanej rodziny. Wszystkim życzymy wytrwałości w modlitwie.

 

GALERIA

 

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.