ADWENTOWE OCZEKIWANIE

06 grudnia 2018

Wspólną mszą świętą połączoną z losowaniem lampionów weszliśmy w tegoroczny Adwent. Tradycyjnie już spotkaliśmy się w kościele parafialnym pw. Matki Kościoła. Mszę w intencji o dobre przeżycie adwentu i godne przygotowanie się do Świąt Narodzenia Pańskiego dla dzieci i ich rodzin sprawował ks. Marek Andrzejuk. Po Eucharystii dzieci losowały lampiony oznaczone nazwiskami kolegów i koleżanek. Z wylosowanym lampionem łączyło się adwentowe zadania: modlitwa za wylosowane dziecko i jego rodzinę. Dodatkowo na spotkania opłatkowe przyniesiemy własnoręcznie wykonaną kartę świąteczną formatu A4 z życzeniami dla wylosowanej rodziny. Wszystkim życzymy wytrwałości w modlitwie.