ŚWIĘTO GRUPY U PROMYCZKÓW

10 października 2017

Z racji wspomnienia Matki Bożej Różańcowej 4-latki obchodziły swoje patronalne święto.

Świętowanie zaczęliśmy od modlitwy różańcowej, potem mieliśmy zabawy sportowo-muzyczne: przenoszenie piłeczki, slalom, tor przeszkód, tunel, klasy, wspólny śpiew ulubionych piosenek. Jak na imprezę przystało, był też czas na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców i wychowawczynie: lody, sok i babeczki … mniam. Ale obiad też z apetytem zjedliśmy!

Po południu wyruszyliśmy autobusem do salonu fryzjerskiego, a potem do sali zabaw ARKOBOS. Atmosfera była wspaniała!!! Bawiliśmy się świetnie!

Dziękujemy mamie Cypriana za pomoc w dekorowaniu sali, mamie Darii, Hani i Cypriana za przygotowanie poczęstunku oraz mamie Franka za zaproszenie do salonu i na salę zabaw.

/s. Ewa/

GALERIA - ZAPRASZAMY