lukow.przedszkole@gmail.com

tel. 608 658 888 lub 25  798 23 53

ŚWIĘTO GRUPY U PROMYCZKÓW

10 października 2017

Z racji wspomnienia Matki Bożej Różańcowej 4-latki obchodziły swoje patronalne święto.

Świętowanie zaczęliśmy od modlitwy różańcowej, potem mieliśmy zabawy sportowo-muzyczne: przenoszenie piłeczki, slalom, tor przeszkód, tunel, klasy, wspólny śpiew ulubionych piosenek. Jak na imprezę przystało, był też czas na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców i wychowawczynie: lody, sok i babeczki … mniam. Ale obiad też z apetytem zjedliśmy!

 

Po południu wyruszyliśmy autobusem do salonu fryzjerskiego, a potem do sali zabaw ARKOBOS. Atmosfera była wspaniała!!! Bawiliśmy się świetnie!

 

Dziękujemy mamie Cypriana za pomoc w dekorowaniu sali, mamie Darii, Hani i Cypriana za przygotowanie poczęstunku oraz mamie Franka za zaproszenie do salonu i na salę zabaw.

/s. Ewa/

GALERIA - ZAPRASZAMY

Created by Alicja Pachuta with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Jan Paweł II - Patron naszego przedszkola:

 

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i się umacnia. Przychodząc na świat, przynoszą ze sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia. We wszystkim od nas uzależnione, zwłaszcza na wczesnych etapach życia, są naturalnym wezwaniem do solidarności. Nieprzypadkowo Jezus wezwał uczniów aby mieli dziecięce serca (por. Mk 10, 13-16).  Każde dziecko przychodzące na świat jest "epitafią" Boga, jest darem życia, nadziei i miości.