ŚWIĘTO GRUPY GWIAZDECZEK

18 kwietnia 2018

Dziś, 17 kwietnia, w przedszkolu od rana wielkie zamieszanie! To Gwiazdeczki mają swoje święto. Dzień rozpoczęliśmy wycieczką do kina na bajkę "Luis i obcy". Była to piękna opowieść o przyjaźni i rodzinie. Po powrocie do przedszkola mieliśmy prawdziwe przyjęcie. Rodzice przygotowali dla nas słodki poczęstunek, były też balony, bańki i tańce przy naszych ulubionych przebojach. Wszyscy bawiliśmy się świetnie! Bardzo gorąco dziękujemy s. Dyrektor za bilety do kina, a rodzicom za pomoc w przygotowaniach.

/p/ Iwonka/

GALERIA - ZAPRASZAMY